کاندیدای شورای شهر کرج 1400

کاندیدای شورای شهر کرج 1400

کاندیدای شورای شهر کرج 1400

 

با توجه به کاندیداها و نامزدهای انتخاباتی شورای اسلامی شهر کرج در سال 1400 و تشکیل ائتلافات خصوصی و گروهی در این روزها باید انتظار انتخاباتی پر رنگ و سرشار از هیجان داشته باشیم .

در یک همه پرسی و بررسی برای انتخابات کاندیدهای اصلح و تایید شده توسط فرمانداری و تعیین روز شروع تبلیغات انتخابات از مورخ 20 ام خرداد ماه 1400 الی 27 ام خرداد ماه 1400 و روز انتخابات که 28 ام خرداد ماه 1400 میباشد میزان مشارکت مردم به طور قابل توجهی افزایش داشته و امید بر آن است که تیمی متخصص و مردم سالار ( شهروند دوست ) بر صندلی شورای شهر کرج قرار بگیرند.

لازم به توضیح است که جا داره قدر دان تمامی زحمات اعضای شورای دوره پنجم و شهرداران محترم باشیم و کمک کنیم در شورای جدید ( شورای ششم ) تمامی مانده کارها و کارهای جدید و اصلاح و رفع موانع در اولویت کار شورای اسلامی شهر کرج دوره ششم قرار گیرد .

کاندیدشورای شهر کرج
کاندیدای شورای شهر کرج 1400

از لحاظ من شورای اسلامی شهر کرج در سال 1400 باید شورایی با حاکمیت تخصص و مشارکت همگانی مردم باشد، چرا؟ بدلیل همدلی ، شفافیت کاری، سلامت عملکردی و رضایت مندی شهروندان از عملکرد مدیران و مسئولین شهر و شهرداری و شورای شهر کرج در سال 1400 .

اعضای شورای شهر کرج ( اصلی و ناظر ) شامل : رئیس شورا – نایب رئیس – عضو و منشی هیئت رئیسه – سخنگو هیئت رییسه – خزانه دار شورا – ناظر رییس شورا در امور اداری و اجرایی – ناظر رییس شورا در امور نظارت – ناظر رییس شورا در امور محاسبات و پایش .

کمیسیون های تخصصی :

 

  • برنامه و بودجه
  • شهرسازی و معماری
  • فرهنگی و اجتماعی
  • محیط زیست ، سلامت و خدمات شهری
  • عمران و حمل و نقل
  • نظارت و حقوقی

مشارکت مردم در روند تصمیم گیری شهری یکی از عناصر اصلی حکومت دموکراتیک و مردمی بوده و افزایش مشارکت مردم در امور شهری می تواند در ایجاد تعادل و هماهنگی لازم بین بخش های جامعه، نقش ارزنده ای را ایفا نماید. بررسی تاثیر رفاه اقتصادی و اجتماعی بر میزان مشارکت شهروندان در امور شهری بوده است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *